Pies pogryzł 7-letnią dziewczynkę - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 11 sierpnia 2018

Pies pogryzł 7-letnią dziewczynkę

Na prywatnej posesji bawiła się czwórka dzieci. Nagle na teren posesji wbiegł pies, który zaatakował 7-letnią dziewczynkę. Dziecko z obrażeniami trafiło do szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

zdjęcie: policja

Wczoraj około godz. 10, dyżurny przeworskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pogryzieniu dziecka przez psa w jednej z miejscowości w gminie Przeworsk. Na miejsce pojechał policyjny patrol. Funkcjonariusze ustalili, że na prywatnej posesji bawiło się czworo dzieci w wieku 2, 5, 7 i 8 lat. Dzieci przebywały pod opieką osoby dorosłej - matki trójki z nich. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na posesję wbiegł nagle pies z sąsiedztwa i zaatakował 7-letnią dziewczynkę.


Dziecko z obrażeniami zostało przetransportowane do szpitala w Rzeszowie. Z uwagi na doznane urazy pozostało na dalszym leczeniu. Na szczęście życiu 7-latki nie zagraża niebezpieczeństwo.
Funkcjonariusze ustalili właściciela psa. Zwierzę było szczepione przeciw wściekliźnie. 

W sprawie zostaną przeprowadzone czynności w kierunku z art. 160 kodeksu karnego tj. narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.
rj

loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne