Ukrainka urodziła w zakładowej toalecie, dziecko porzuciła w koszu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 26 lipca 2018

Ukrainka urodziła w zakładowej toalecie, dziecko porzuciła w koszu

W  jednym z zakładów  w Milejowie (woj. lubelskie), 36-letnia Ukrainka urodziła dziecko w zakładowej toalecie. Niemowle, porzuciła w plastikowym koszu w toalecie. Dziecko udało się uratować a śledztwo w tej sprawie wszczęła prokuratura w Lublinie.


zdjęcie ilustracyjne: pixabayDo zdarzenia doszło w środę ok. godz. 18 na terenie zakładów przetwórstwa owocowo-warzywnego w Milejowie (woj. lubelskie).

Pracująca tam ciężarna obywatelka Ukrainy w pewnym momencie odeszła od stanowiska i udała się do toalety. Gdy długo nie wracała, jej nieobecnością zainteresowała się siostra. Znalazła zakrwawioną kobietę w toalecie, po czym zawołała na pomoc inne pracownice zakładu.


Wtedy dwie Polki znalazły dziecko w plastikowym koszu. Nie oddychało.

Wezwane pogotowie zabrało dziecko i matkę do szpitala w Świdniku. Noworodek ważył 2,5 kg. - Dziecko ma zapalenie płuc, jest pod opieką lekarzy. Takie dolegliwości nie są niczym nadzwyczajnym w przypadku lekko przenoszonej ciąży - zaznaczył Sitarski.

Ukrainka nie została jeszcze przesłuchana, prokurator zabezpieczył dokumentację związaną z jej zatrudnieniem i czeka na opinię biegłego psychiatry. W przetwórni kobieta pracowała legalnie.


źródło: radiozet/ wp/ rmf24/ polsatnews/ 


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne