Poszukujemy zaginionej Małgorzaty RYDZ - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 30 lipca 2018

Poszukujemy zaginionej Małgorzaty RYDZ

Mokotowscy policjanci poszukują zaginionej 16-letniej Małgorzaty Rydz. Zaginiona w dniu 24.07.2018r. oddaliła się od matki i udała się w nieznanym kierunku i od tamtej pory nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu z rodziną. Każdy kto posiada jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionej lub widział ją w ostatnim czasie proszony są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym mokotowskiej Policji przy ul. Malczewskiego 3/5/7 lub najbliższą jednostką Policji.


zdjęcie: policja

Małgorzata Rydz ma 156 cm wzrostu, jest szczupła, ma długie blond włosy i niebieskie oczy, owalną twarz, małe uszy, prosty, normalny nos i pełne uzębienie.
W dniu zaginięcia ubrana była w niebieskie jeansowe spodnie s przetarciami, ciemną bluzkę z rękawami o długość 3/ 4 oraz czarne sportowe buty.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 22 603 11 55 l, najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997.
Informacje można również przekazywać na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne