Atak nożownika na przyjęciu urodzinowym trzylatki . Ranił 9 osób - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 2 lipca 2018

Atak nożownika na przyjęciu urodzinowym trzylatki . Ranił 9 osób

30-letni Timmy Earl Kinner został aresztowany w związku z dokonaniem napaści na imprezie urodzinowej trzylatki. Na przyjęciu bawili się uchodźcy z Syrii, Iraku i Etiopii, informuje Departament Policji w Boise.

zdjęcie: ABC Fox Montana

 Dziewięć osób zostało ranionych nożem, sześć z nich to dzieci w wieku od 4. do 12. lat. Wśród rannych jest obchodząca urodziny dziewczynka. Obrażenia odnieśli także dorośli, którzy próbowali bronić dzieci. William Bones, szef policji w Boise, powiedział, że nie ma ofiar śmiertelnych, ale część osób jest poważnie ranna. 

Dwunastoletni Esrom Habte i jedenastoletni Fathi Mahamoud bawili się na podwórku, gdy nastąpił atak nożownika. 
"To były przerażające chwile, wszyscy byliśmy na zewnątrz" - powiedział jeden z gości. „Mężczyzna gonił i dźgał ludzi” - relacjonował. 

Przerażone dzieci wbiegły do mieszkania i ukryły się w szafie. Odważyły się z niej wyjść dopiero po przyjeździe policji. "Widzieliśmy, jak napastnik dźgał jednego z rodziców, wykrzykiwał przy tym przerażające słowa" - powiedział Habte. 

Burmistrz miasta, w czasie sobotniej konferencji prasowej, podkreślił, że incydent ten jest pojedynczym, tragicznym, zdarzeniem. Dokładne motywy ataku na razie nie są znane. 

Wkrótce po dokonaniu przestępstwa, Timmy Kinner został zatrzymany przez lokalną policję. Mężczyzna usłyszał 15 zarzutów.


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne