UDOSTĘPNIJ >>>Ukradł telefon, a ten zrobił mu zdjęcie i wysłał właścicielowi. Policja szuka sprawcę - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 22 maja 2018

UDOSTĘPNIJ >>>Ukradł telefon, a ten zrobił mu zdjęcie i wysłał właścicielowi. Policja szuka sprawcę

Włamał się do samochodu i skradł telefon. Dzięki zainstalowanej w smartfonie aplikacji właściciel uzyskał zdjęcie sprawcy. Publikujemy jego wizerunek. Być może ktoś rozpoznaje widniejącego na zdjęciach mężczyznę. Informacje można przekazywać kontaktując się z V komisariatem.


Policjanci z  komisariatu przy ul. Koncertowej poszukują sprawcy kradzieży z włamaniem. Do zdarzenia doszło  7 maja na parkingu sklepowym przy ul. Chodźki w Lublinie. Młody mężczyzna  włamał się do  zaparkowanego tam volkswagena. Przeszukując wnętrze samochodu skradł  telefon, którego wartość wraz z kartą pamięci szacowana jest na blisko 2800 zł.

Wizerunek sprawcy zarejestrował skradziony smartfon. Dzięki zainstalowanej w telefonie specjalnej aplikacji, przy nieudanej próbie odblokowania telefonu za pośrednictwem czytnika linii papilarnych lub wzoru, telefon za wykonuje zdjęcie .

Osoby, które rozpoznają  mężczyznę prosimy o kontakt z V komisariatem  Policji. Informacje można przesyłać także anonimowo. Za kradzież z włamaniem grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.
R.L.R.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne