Tragiczny wypadek na drodze nr 62 - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 28 kwietnia 2018

Tragiczny wypadek na drodze nr 62

Wczoraj na drodze nr 62 w Jaworowie Trębki Stare gm. Zakroczym, po 17.00 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 22-letni kierujący peugeotem zderzył się z ciężarowym mercedesem. Niestety młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność na drogach, szczególnie teraz w okresie długiego weekendu majowego.

zdjęcie: policja.waw

Wczoraj po 17.00 w Jaworowie Trębki Stare gm. Zakroczym doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 22-letni kierowca peugeota 206 z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym w przeciwną stronę ciężarowym mercedesem. Niestety młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Badanie alkomatem wykazało, że 48-letni kierowca mercedesa był trzeźwy.

Aktualnie w nowodworskiej komendzie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia drogowego. 

Jednocześnie policjanci poszukują jego świadków. Wszyscy, którzy widzieli to zdarzenie,  proszeni są o zgłoszenie się do KPP w Nowym Dworze Mazowieckim, bądź o kontakt pod numerami telefonów: 22 775 33 05 lub 22 775 22 01-04.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców, to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do podobnych tragedii.

sk/mbr
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne