Bestialski mord na dziennikarce. Szokujące słowa prokuratora - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Bestialski mord na dziennikarce. Szokujące słowa prokuratora

Na jaw wychodzą nowe, makabryczne informacje dotyczące zabójstwa szwedzkiej dziennikarki Kim Wall. Śledczy sądzą, że oskarżony o morderstwo Peter Madsen, zanim bestialsko odebrał ofierze życie, związał ją jej własnymi rajstopami. Po zbrodni poćwiartował ciało kobiety i wrzucił je do Bałtyku. Zdaniem prokuratora, wynalazca mógłby zaatakować ponownie, dlatego powinien spędzić resztę życia w więzieniu. Niewykluczone, że wkrótce usłyszy wyrok.

zdjęcie: bt.dk

Szwedzka dziennikarka Kim Wall zaginęła 10 sierpnia ubiegłego roku. Ostatni raz widziano ją, gdy wchodziła na pokład łodzi podwodnej Nautilus, zbudowanej przez duńskiego wynalazcę Petera Madsena. 

Miała przeprowadzić z nim wywiad. Jednostka zatonęła. Jej właściciel ocalał. Przekonywał, że zanim łódź poszła na dno, wysadził kobietę bezpiecznie na ląd. To było jego pierwsze kłamstwo. Po tygodniu z Bałtyku wyłowiono ciało 30-latki. Były na nim liczne rany kłute. Nie miało głowy, rąk i nóg. Ktoś je obciążył licząc, że nie wypłynie.

Sprawą zajęli się śledczy. O bestialskiej zbrodni rozpisywały się media na całym świecie. Peter Madsen został oskarżony o zabójstwo dziennikarki. Od tego czasu wielokrotnie zmieniał swoje zeznania. Wynalazca utrzymuje, że nie zamordował Kim Wall. Twierdzi, że do jej śmierci doszło na skutek problemów z ciśnieniem na łodzi. 

Prokurator Jakob Buch-Jepsen w te tłumaczenia jednak nie wierzy. Twierdzi, że eksperci z zakresu medycyny sądowej nie znaleźli żadnych dowodów, które by to potwierdzały. Jego zdaniem zbrodnia miała podłoże seksualne.


źródło: FAKT.PL
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne