Tragiczna śmierć w Iskani - ciągnik przygniótł mężczyznę - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


niedziela, 28 kwietnia 2019

Tragiczna śmierć w Iskani - ciągnik przygniótł mężczyznę

Przemyscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Iskani w gminie Dubiecko. Wczoraj po południu, jeden z mieszkańców wykonywał prace polowe. Traktor, którym kierował, na stromym wzniesieniu przewrócił się i go przygniótł. Mężczyzna zmarł na miejscu.


foto: policja


Wczoraj przed godz. 20, służby ratownicze zostały wezwane do wypadku, który wydarzył się na drodze polnej w Iskani. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że około godz. 13 mężczyzna wyjechał swoim ciągnikiem rolniczym marki Ursus na działkę. Po kilku godzinach rodzina zaniepokoiła się, że 59-latek nie wraca i zaczęli go szukać. Okazało się, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, ciągnik przygniótł mężczyznę .

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora, przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, a decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań. Funkcjonariusze przeprowadzą postępowanie, które wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Funkcjonariusze apelują o ostrożność i zdrowy rozsadek. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może kosztować utratę zdrowia, a nawet i życia. Dlatego też podczas wykonywania prac polowych nie powinien nam towarzyszyć alkohol, gdyż wtedy stwarzamy zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla innych osób. Nie powinniśmy również przeciążać przyczepek przewożonym ładunkiem.

mf

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne