Poszukiwana 8 listami gończymi 30-letnia Bielszczanka

Bielscy kryminalni poszukują 30-letniej Marty Korowaj. Kobieta została skazana na blisko 2,5 roku więzienia za oszustwa internetowe. Za bielszczanką sądy w całym kraju wydały 8 listów gończych. Z kobietą prawdopodobnie są jej małoletnie dzieci - 7-letni syn i o rok młodsza córka. Prosimy wszystkie osoby o pomoc w ustaleniu jej miejsca pobytu.


zdjęcia: Policja

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 30-letniej bielszczanki Marty Korowaj. Kobieta poszukiwana jest 8 listami gończymi przez sądy w całym kraju za oszustwa internetowe. Dodatkowo 30-latka skazana została przez sąd we Wrocławiu na karę blisko 2,5 roku pozbawienia wolności, również za oszustwa. Z kobietą prawdopodobie są jej małoletnie dzieci - 7-letni syn i o rok młodsza córka.

Wszystkie osoby, które widziały poszukiwaną albo mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bielsku Podlaskim pod numerem telefonu 47 7125 212 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość.

Komentarze