Nowe nagranie z granicy. Agresywna próba nielegalnego przekroczenia granicy

Na odcinku granicy ochranianym przez placówkę Straży Granicznej w Białowieży  udaremniono kolejną próbę nielegalnego przekroczenia granicy - przekazało Ministerstwo Obrony Narodowej, dodając, że atak "agresywnych migrantów" był wspierany przez białoruskie służby. Granicę z Polską próbowało przekroczyć 50 osób.


foto: MON

Nowe nagranie opublikowano na Twitterze resortu obrony. Widać na nim próby oślepienia polskich funkcjonariuszy SG i żołnierzy oraz atak na graniczne zasieki. 

Rejon Białowieży: kolejna próba nielegalnego przekroczenia granicy została wczoraj udaremniona przez żołnierzy i funkcjonariuszy. Atak agresywnych migrantów był wspierany przez białoruskie służby.- Podaje MON na Twitterze.Agresywni migranci wspierani przez białoruskie służby każdego dnia próbują nielegalnie przedrzeć się przez naszą granicę. Tak jak od wielu tygodni, tak też dziś w nocy polscy żołnierze i funkcjonariusze zatrzymują hybrydowy atak Łukaszenki oraz bronią Polskę i całą Europę. - dodał na swoim profilu minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.


Komentarze