Kompletnie pijane nastolatki, w wieku 12 i 13 trafiły do szpitala w Bełchatowie

Dwie nastolatki w wieku 12 i 13 lat upiły się, a później nie były stanie samodzielnie zejść z wiaduktu kolejowego. Obie trafiły do szpitala. 

foto: policja

W nocy, 4 sierpnia 2021, około godziny 23.00 oficer dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące dwóch nieletnich dziewczynek, które w stanie upojenia alkoholowego zostały przywiezione do bełchatowskiego szpitala. Na miejscu policjanci ustalili, że nastolatki to dziewczynki w wieku 12 i 13 lat. Obie trafiły do szpitala w stanie upojenia alkoholowego.  

Młodsza z nich na odział ratunkowy trafiła nieprzytomna. Bo wykonanych badaniach okazało się, że miała we krwi 213mg/dl, natomiast starsza 164 mg/dl. Obie zostały przyjęte na oddział pediatryczny. Dziewczęta piły alkohol, kiedy wieczorem przebywały w okolicy torów kolejowych na os. Przytorze.

 W stanie upojenia alkoholowego zostały odnalezione przez znajomych. Powiadomieni przez nich rodzice wezwali służby ratunkowe. Dziewczęta zostały zniesione z torowiska przez strażaków i oddane służbie medycznej. Teraz sprawą zajmują się policjanci z Zespłu do Spraw Nieletnich i Patologii. Będą ustalać miedzy innymi, gdzie i w jaki sposób nastolatki kupiły alkohol, czy to zdarzyło im się po raz pierwszy.

Komentarze