Włamał się do domu byłej dziewczyny i w jej butach uciekał przed policjantami

Janowscy policjanci zatrzymali 23 -latka, który włamał się do domu swojej byłej dziewczyny. Ukradł kilka butelek alkoholu i jej buty, w których uciekał przed policjantami. Teraz za kradzież z włamaniem odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Jak się również okazało, mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary roku pozbawienia wolności za uszkodzenie ciała.
foto: policja


Zdarzenie miało miejsce w nocy w soboty na niedzielę w jednej z miejscowości na terenie gminy Modliborzyce. O zdarzeniu policję powiadomiła właścicielka domu. Z relacji zgłaszającej wynikało, że jej były chłopak pod jej nieobecność włamał się do jej domu po wybiciu szyby w drzwiach wejściowych. Jak przekazała zgłaszająca, sprawca był jeszcze w środku.

Na miejsce został skierowany patrol dzielnicowych, którzy zatrzymali 23-latka mieszkańca gminy Potok Wielki. Jak się okazało mężczyzna ukradł kilka butelek alkoholu i buty swojej dziewczyny, które akurat miał na nogach.

Jak się również okazało był poszukiwany do odbycia roku pozbawienia wolności za wcześniejszą sprawę uszkodzenia ciała.

Właścicielka domu oszacowała straty na kwotę co najmniej 300 zł. Za kradzież z włamaniem 23-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.Komentarze