Tragiczny wypadek w Świdniku

 Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a cztery osoby trafiły do szpitali po wczorajszym wypadku drogowym na ulicy Piaseckiej w Świdniku. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Wczoraj po godzinie 17:20 dyżurny świdnickiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulicy Piaseckiej w Świdniku z Aleją Tysiąclecia w Lublinie. Jak ustalili policjanci, 70-letni kierujący pojazdem marki Mercedes wyjeżdżając od strony Lublina ulicą Piasecką z zamiarem skrętu w lewo w Aleję Tysiąclecia w Lublinie, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierowcy pojazdu marki Opel jadącemu Aleją Tysiąclecia w kierunku Zamościa.  


W wyniku zdarzenia opel dachował, a wytrącony z toru jazdy mercedes uderzył w pojazd marki Fiat, który dojeżdżał do skrzyżowania od strony Zamościa.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca mercedesa, a cztery osoby: trzech pasażerów opla oraz pasażer mercedesa trafili do szpitali. Teraz policjanci ze świdnickiej jednostki będą wyjaśniać dokładne okoliczności wypadku.

Elwira Domaradzka
Komentarze