Tragiczny wypadek niedaleko Kraśnika. Nie żyje 9-latek

 Do tragicznego wypadku doszło wczoraj rano w Słodkowie Drugim. Na drodze krajowej numer 19 seat zderzył się z ciężarową Scanią. W wyniku odniesionych w wypadku obrażeń śmierć poniósł 9-latek, który podróżował seatem. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.


Do wypadku doszło przed godziną 8.30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, seatem w stronę Kraśnika podróżowało troje obywateli Ukrainy. Nagle kierująca pojazdem 63-letnia kobieta najprawdopodobniej bokiem samochodu zderzyła się z ciężarową Scanią. Na miejscu wypadku interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy udzielali pomocy 9-letniemu pasażerowi seata. Niestety, pomimo przeprowadzonej reanimacji, życia chłopca nie udało się uratować

Pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli większych obrażeń. Kierująca seatem kobieta oraz 56-letni kierowca Scanii byli trzeźwi.

Droga krajowa numer 19 w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana w obu kierunkach, policjanci wyznaczyli objazdy. Na miejscu prowadzone były oględziny z udziałem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Kraśniku, technika kryminalistyki oraz biegłych. Przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie.

Komentarze