Poznań. Nie żyje trzylatka ugodzona nożem przez matkę

Policjanci z Poznania zatrzymali 26-latkę, która wczoraj przed południem ugodziła nożem swoją trzyletnią córkę. Sprawą zajmuje się policja. Dziecko zmarło w szpitalu.
foto: policja
Do makabrycznego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 11:00, w jednym z mieszkań przy ul. Winklera w Poznaniu. Policja zgłoszenie o dziecku ugodzonym nożem otrzymała z wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

- Dziewczynka miała głęboki uraz serca. Nie udało się uratować tego dziecka, zmarło na stole operacyjnym- powiedział dyrektor Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu dr n. med. Paweł Daszkiewicz.

Mundurowi zatrzymali 26 letnią matkę dziewczynki. Sprawą zajmują się policjanci z komisariatu Poznań Grunwald oraz z KMP Poznań, którzy przejmą śledztwo.


- Nie są znane motywy działania 26-latki. Kobieta mieszkała razem z córką oraz babcią. Do tej pory nie było żadnych zgłoszeń związanych z tą rodziną. Ani matka ani babcia nie były notowane. Najpewniej w ciągu kilku godzin kobieta zostanie przesłuchana i usłyszy zarzuty - relacjonowała reporterka Polsat News Sylwia Cybuska.

źródło: PolsatNews/ FaktyInteria

Komentarze