Tragiczny pożar w Puławach

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności pożaru, do którego doszło w Puławach. W wyniku pożaru budynku gospodarczego przy ulicy Krótkiej, zginęła jego 65-letnia właścicielka. Na miejscu, z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa zostały przeprowadzone oględziny. Decyzją prokuratora ciało 65-latki zostało przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

foto: policja

Wczoraj rano w Puławach doszło do tragicznego w skutkach pożaru budynku gospodarczego, w wyniku którego śmierć poniosła jego właścicielka. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że pożar letniej kuchni zauważyli sąsiedzi, którzy powiadomili służby.

Na miejscu, przed budynkiem znaleziono ciało kobiety, 65-letniej właścicielki posesji. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone i przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Po ugaszeniu pożaru, pod nadzorem prokuratora, na miejscu przeprowadzone zostały oględziny. Uczestniczył w nich biegły z zakresu pożarnictwa. Przyczyna i okoliczności pożaru są wyjaśniane. Wstępne ustalenia wskazują na zaprószenie ognia.

Ewa Rejn-Kozak

Komentarze

Wczoraj, po południu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Podczas czynności sądowych związanych z przekazaniem...

Opublikowany przez Głos Wojewódzki Środa, 31 marca 2021