Tragedia na Podkarpaciu. Matka miała zabić dwójkę dzieci i popełnić samobójstwo

Tragedia rozegrała się w Kopkach koło Rudnika nad Sanem w woj. podkarpackim. W jednym z domów znaleziono ciała dwójki małych dzieci oraz kobiety. 


Ciała dwojga dzieci - 6-letniej dziewczynki i 5-letniego chłopca oraz 30-letniej kobiety znaleźli policjanci w jednym z domów w Chałupkach koło Rudnika nad Sanem. Na miejscu mogło dojść do tzw. rozszerzonego samobójstwa.

Z nieoficjalnych informacji serwisu korso24.pl wynika, że do tragedii doszło w czasie wizyty kuratora sądowego i ojca dzieci, którzy mieli je zabrać od matki. Początkowo kobieta miała zaatakować nożem kuratora, a następnie zamknąć się z dziećmi w łazience i tam pozbawić je życia. Sprawę badają policja i prokuratura.
Według sąsiadów, rodzina jakiś czas temu mieszkała w Niemczech. Około rok temu matka z 6-letnią córką i rok młodszym synem wróciła do kraju i zamieszkała z nimi u swoich rodziców. Małżonkowie – według sąsiadów – byli rozwiedzeni. Obecnie z Niemiec miał przyjechać ojciec dzieci.


TVP Rzeszów podaje, że ojciec dzieci, który ma przyznane przez sąd prawo opieki, niedawno wrócił z Niemiec.

źródło: Rmf24/ zachod/ esanok

Komentarze

Wczoraj, po południu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Podczas czynności sądowych związanych z przekazaniem...

Opublikowany przez Głos Wojewódzki Środa, 31 marca 2021