Tragedia w Kłodzku: Matka znęcała się z partnerem nad 3-latką, dziecko zmarło

 Do tragicznych wydarzeń doszło w piątek, 19 lutego w Kłodzku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że matka 3-letniej dziewczynki za karę polewała ją zimną wodą. Najprawdopodobniej doszło do wyziębienia organizmu. Dziecko straciło przytomność i już jej nie odzyskało.

 

zdjęcia: Facebook/ 


Do zdarzenia doszło w nocy z 19 na 20 lutego w jednym z mieszkań w Kłodzku. Ze wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że przed północą matka poszła sprawdzić czy jej trzyletnie dziecko śpi. Kiedy zobaczyła, że dziewczynka zmoczyła łóżko, zdenerwowana tym faktem zaprowadziła ją do łazienki. Tam kobieta umieściła dziecko w kabinie prysznicowej, odkręciła kurek z zimną wodą i polewała je przez kilka minut, do tego stopnia, że dziecko najpierw zasłabło, a potem przestało oddychać.  


Kiedy doszło do tragedii w mieszkaniu była jeszcze dwójka innych dzieci - dwie dziewczynki w wieku 8 lat i 10 miesięcy.

 

Na miejsce zdarzenia przyjechało pogotowie ratunkowe, ale prowadzona przez kilkadziesiąt minut reanimacja nie przyniosła skutku.  

 

W niedzielę (21 lutego) konkubentowi matki dziecka przedstawiono zarzut znęcania się. Prokurator zastosował wobec niego zakaz zbliżania się i kontaktowania z kobietą. Matce 3-letniej Hani sąd przedstawił zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem i doprowadzenia do nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka. Dziś kłodzki sąd zdecyduje, czy kobieta zostanie tymczasowo aresztowana.

Rodzina była pod opieką kuratora oraz opieki społecznej. Jak mówi prokurator, w toku śledztwa będzie także wyjaśniane, jak była sprawowana kuratela nad rodziną.

 

 źródło: RadioZet/ 24klodzko/ TVN24

 

Komentarze

 1. Kara śmierci powinna powrócić

  OdpowiedzUsuń
 2. To nie jest koleś z Lądka przypadkiem?

  OdpowiedzUsuń
 3. wczoraj zastanawiałam się skąd matce przyszło do głowy, żeby polewać dziecko zimna wodą gdy to pogłębia problemy z nerkami i moczeniem w czasie snu. Po przeczytaniu artykułu wiem, że to patologia. Nasłuchała się o sposobach torturowania i tak zrobiła. Straszne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno Jej za czasów dziecinstwa też tak robiono. Tak tlumaczyla.

   Usuń
 4. Nie no, miała błyskawicę w profilu. Zbłądziła po prostu. Trzeba ja uwolnić!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co za pierdoly . Co jedno z drugim ma wspólnego.

   Usuń
 5. Do Policji proszę o umieszczenie tego patogenna w ZIMNEJ CELI !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak nie umyślnego spowodowania śmierci...???Zabiła własne dziecko z premedytacją!!!Zakopał bym ta sukę na żywca w ziemi...Wyrwać chwasty😡

  OdpowiedzUsuń
 7. Skoro wspierają strajk kobiet , to nic dziwnego, że mają w nosie dobro dzieci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co ma do tego strajk kobiet!! A może ona PiSiorskiego pierdolenia z TVP i od pajaca Rydzyka się nasłuchała? Najlepiej wrzucić wszystkich do jednego worka, tak to tylko PiSiory potrafią! Zwykła porąbana kretynka z jeszcze bardziej porąbanym kretynem z niej jest, to totalna patologia że tak zrobiła i za to odpowie. Szkoda, że w pierdlu bo mogliby ich do ludzi wypuścić 🤬🤬 Sąsiedzi też powinni po pizda h w końcu zacząć dostawać to w końcu może nauczyli by się na przyszłość reagować a nie, jak dojdzie do tragedii to oni nigdy nic nie widzieli i nie słyszeli!

   Usuń
  2. Uklada sìę to niestety w logiczną, chociaż bardzo tragiczną całość.

   Usuń
  3. No, jak patologia to pasuje do strajku kobiet. Jak pooglądać filmiki z tą dziczą to w sumie nie dziwi.

   Usuń
  4. Tzw. "późna aborcja", czyli jak hasło "moje ciało - mój wybór" twórczo przekształcić np. w "moje mieszkanie/łóżko/prysznic - mój wybór"

   Usuń
 8. Czy ta czerwona błyskawica na zdjęciu mamusi coś znaczy .Czy rodziła dzieci żeby je mordować?

  OdpowiedzUsuń
 9. Jedynie i wyłącznie tortury bo dla takich skurwieli to kara smierci to by była zbyt łagodna kara

  OdpowiedzUsuń
 10. Kobieta spod znaku pioruna.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czyż nie powinno się odciąć kurwie głowy?

  OdpowiedzUsuń