Morderstwo w Turzanach. Sąsiedzi ujawniają szokujące fakty

 Tragedia rozegrała się w małej wsi Turzany nieopodal Inowrocławia. Media obiegła przerażająca informacja, „Matka podejrzana o zamordowanie swoich dzieci”. 

zdjęcia: Facebook
 

Informacja o morderstwie poruszyła społeczeństwo, które podzieliło się na dwa obozy. Jedni życzą kobiecie śmierci, inni nie dają wiary i mówią, że mordercą może okazać się ktoś inny. 

 

Tragedia wydarzyła się w miejscowości Turzany w gminie Inowrocław. Zostały ujawnione zwłoki dwóch chłopców, w wieku 3 i 5 lat. Rany wskazują, że bardzo prawdopodobne jest zabójstwo. Policja informację o tej tragedii uzyskała o godzinie 9.30 w piątek.


Udało się ustalić nieoficjalnie, że dzieci miały rany kłute na ciele. Przekazano także, że 37-letnia matka dzieci leczyła się psychiatrycznie. Jedna z hipotez zakłada, iż to ona mogła zabić dzieci. 48-letni mąż kobiety w trakcie zdarzenia nie przebywał w mieszkaniu.

 

 

Dziennikarze gazety fakt dotarli do sąsiadów rodziny. W rozmowie z nimi na jaw wyszły szokujące informacje. 

Z wypowiedzi sąsiadów wynika, że Katarzyna W. była skonfliktowana z mężem i teściową. Kobieta była pod ciągłą presją rodziny.

 

- Ona spokojna. Taka trochę zamknięta w sobie. Nieduża, ale ładna. Poprzednia żona zdążyła od niego uciec. Ta już nie. Naprawdę miała powód, żeby to zrobić – dodają zszokowani sąsiedzi. 

 

 Bliscy kobiety nie mogą uwierzyć w to co się stało. Dla nich była kochającą matką.

 

 

Obecnie Policja nie ujawnia szerszych informacji na temat sprawy. Kolejne działania będą zależeć od opinii biegłych. 

 

 źródło: GłosWojewódzki/ FAKT

Anna K.

Komentarze