4 dni po pogrzebie malutkiego Marcelka ukradli lampion z jego grobu

Marcelek, mały wojownik po ciężkiej walce z chorobą otrzymał anielskie skrzydła. Zaledwie 4 dni po jego pogrzebie Hieny cmentarne okradły jego grób.

foto: Facebook

Mama Marcelka na swoim profilu poinformowała:
Wczoraj między godziną 20:30 a dzisiaj godziną 17 skradziono lampion z Marcelka miejsca spoczynku, który postawiliśmy mu wraz z mężem.. gdyby ktokolwiek widział, proszę o kontakt. W lampionie był poracelanowu biały ociekacz, który był kupiony dodatkowo pod świeczkę..gdyby ktoś widział..

Jakim trzeba być gnojem, żeby 4 dni po pochowaniu kraść z miejsca spoczynku dziecka i w ogóle z kogokolwiek miejsca spoczynku ? Nic mnie w życiu już nie zaskoczy, ale mam nadzieje szujo cholerna, że ten lampion stroi Twój dom i patrzysz na niego myśląc, że jesteś największym skurwysynem na świecie!

 Niech Ci się łapy zaczną kleić do roboty, a nie do kradzieży i to jeszcze z cmentarza! Oby Ci się te łapy spaliły ogniem gnido! i mam nadzieje, że dokładnie przyjrzałes się Marcelka zdjęciu, które stało dokładnie obok lampionu i jego uśmiechnięta buzia będzie Cię prześladować do końca Twoich pieprzonych dni!

Komentarze