Tragedia na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie. Nie żyje 12-latek

 Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie. Po niefortunnym zjeździe z Górki Szczęśliwickiej 12-latek uderzył głową w element ławki. W wyniku poniesionych obrażeń chłopiec zmarł. 


foto: Górka Szczęśliwicka

- Do tragicznego wypadku doszło w rejonie Górki Szczęśliwickiej. Chłopiec w wieku 12 lat w wyniku niefortunnego zajazdu z górki uderzył głową w elementy ławki.
 

- Po godz. 16 w sobotę otrzymaliśmy zgłoszenie, że do Dziecięcego Szpitala Klinicznego został przewieziony chłopiec w wieku 12 lat. Z ustaleń wynikało, że chłopiec został przewieziony do szpitala z ulicy Włodarzewskiej - powiedział mł. asp. Rafał Rutkowski z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Możemy tutaj mówić o tzw. Górce Szczęśliwickiej, gdzie niestety w wyniku niefortunnego zjazdu 12-latek uderzył głową w element ławki - przekazał. - Doszło do takich obrażeń, że było konieczne wezwanie pogotowia. Po przewiezieniu do szpitala chłopiec zmarł - przekazał mł. asp. Rafał Rutkowski. Na miejscu zostały przeprowadzone czynności z udziałem prokuratora, a w sprawie zostanie przeprowadzone śledztwo. 

źródło: PolskieRadio/ PolsatNews/ DziennikZachodni
Komentarze