Dzieci okradły miejski stadion. Policja poszukuje nieletnich sprawców

Policjanci zwalczający przestępczość nieletnich z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawców kradzieży elementów marketingowych Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej. Trzech nieletnich sprawców dokonało kradzieży wyposażenia stadionu o wartości 2.700 złotych. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które mają informacje, mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości.

foto: policja

Do zdarzenia doszło 4 października 2020 roku, około godziny 13 w Bielsku-Białej na terenie Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 21. Trzech nieletnich podejrzewanych jest o dokonanie kradzieży 4 elementów marketingowych wartości 2.700 złotych. Wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy wizerunki, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości. Nieletni sprawcy czynu kalanego odpowiadać będą przed sądem rodzinnym.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, o kontakt z Wydziałem Prewencji KMP w Bielsku-Białej, tel. 47 85 712 60, 47 85 713 29 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55. Poczta elektroniczna prewencja@bielsko.ka.policja.gov.pl

Komentarze