FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Osoby, które rozpoznają psa lub mają wiedzę na temat wlaściciela prosimy o kontakt

Poszukujemy osób, które mogą mieć wiedzę na temat właściciela odnalezionego dziś rano psa. Zakopanego pod ziemią czworonoga odnalazła przechodząca nieopodal kobieta. Pies z licznymi obrażeniami trafił pod opiekę weterynarza. Policjanci na miejscu przeprowadzili oględziny i poszukują sprawcy przestępstwa. Osoby, które rozpoznają czworonoga i mogą mieć wiedzę na temat właściciela o kontakt z VI komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Gospodarczej 1B telefon 47 811 47 80.

foto: policja

Dziś rano pod wiaduktem przy ulicy Grygowej pracownica pobliskiej firmy usłyszała skomlenie psa. Gdy podeszła bliżej zauważyła wystający spod ziemi fragment pyska. Od razu wspólnie z innymi pracownikami odkopali zwierzę. Okazało się, że pies jest skrajnie wycieńczony i posiada liczne obrażenia. Od razu został przekazany pod opiekę weterynarza.

Ma miejscu policjanci przeprowadzili oględziny. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności, w jakich mogło dojść do tego zdarzenia. Jednocześnie policjanci apelują do osób, które rozpoznają czworonoga i mogą mieć wiedzę na temat właściciela o kontakt z VI komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Gospodarczej 1B telefon 47 811 47 80.

Za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem grozi do 5 lat więzienia.

kom. Kamil Gołębiowski


« PREV
NEXT »

Brak komentarzy

Popularne

loading...