Znany muzyk disco-polo proponował seks 14-latce

Dzięki pracy policjantów z gdańskiej komendy miejskiej, do policyjnego aresztu trafił mężczyzna, który przekonany, że koresponduje z 14- letnią dziewczynką, składał jej propozycje seksualne, i wysyłał zdjęcia swoich narządów płciowych. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Według nieoficjalnych informacji zatrzymany to znany muzyk disco polo.


foto: policja


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku w wyniku swojej pracy nad sprawą dotyczącą seksualnego wykorzystania osoby małoletniej zatrzymali kolejnego mężczyznę, który proponował seks 14-letniej dziewczynce. 27-letni mężczyzna, będąc przekonany, że koresponduje z nastolatką, składał jej propozycje seksualne. Mężczyzna wysyłał jej również za pośrednictwem czatu jednego z portali internetowych i komunikatora zdjęcia swoich genitaliów. Policjanci bardzo szybko ustalili tożsamość tego mężczyzny, którego zatrzymali w mieszkaniu na terenie powiatu wejherowskiego.


W mieszkaniu policjanci zabezpieczyli tablet, komputery, telefon, pendrivy, które zostaną przekazane do zbadania biegłemu sądowemu z zakresu pozyskiwania danych teleinformatycznych. Ponadto podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli marihuanę, broń palną oraz kilkadziesiąt sztuk naboi, które zostały przekazane biegłemu z zakresu balistyki. Biegły wstępnie ocenił, że jest to broń, na którą wymagane jest pozwolenie.


Policjanci w piątek popołudniu doprowadzili 27-latka do prokuratury, w której usłyszał zarzut prezentowania treści pornograficznych oraz składania za pośrednictwem systemu teleinformatycznego małoletniemu poniżej lat 15 propozycji obcowania płciowego. 27-latek odpowie również za posiadanie bez wymaganego zezwolenia broni palnej i amunicji oraz posiadanie marihuany.

Za przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajności i posiadanie narkotyków mężczyźnie grożą 3 lata pozbawienia wolności. Za posiadanie broni i amunicji bez zezwolenia 8 lat.
Decyzją sądu 27-latek został objęty dozorem policji.


Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter Radia Gdańsk, chodzi o znanego muzyka Disco Polo. 

W minionym tygodniu policjanci również zatrzymali mężczyznę, który w przeszłości skazywany był za przestępstwa związane z pedofilią. Mieszkaniec Gdańska również za pośrednictwem Internetu proponował seks nastolatce i dążył do spotkania. Mężczyzna decyzja sądu został aresztowany.

Komentarze