FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Pijana 51-latka na rowerze! Zemdlała po zderzeniu ze znakiem

 51-letnia rowerzystka jadąc rowerem po chodniku uderzyła w metalową barierę i znak drogowy. Okazało się, że do zdarzenia doszło z prozaicznej przyczyny - kobieta miała prawie 4 promile alkoholu w organizmie.


foto: policja

Wczoraj po południu łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym z udziałem rowerzystki, do którego doszło na ulicy Wyszyńskiego. Ze zgłoszenia wynikało, że pokrzywdzona kobieta doznała obrażeń ciała, że jest nieprzytomna.Mundurowi którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili, że 51-letnia łukowianka jadąc rowerem po chodniku uderzyła w metalową barierę ochronną i znak drogowy. Pokrzywdzona kobieta już odzyskała przytomność, jednak policjanci w dalszym ciągu nie mogli porozumieć się z nią. Przyczyna wypadku i brak kontaktu z nią okazała się prozaiczna. W organizmie rowerzystki stwierdzono prawie 4 promile alkoholu w organizmie.Pokrzywdzona kobieta po przewiezieniu do szpitala i opatrzeniu rany została zwolniona do domu. Uraz jakiego doznała w wyniku zdarzenia na szczęście był niegroźny.
Wkrótce 51-latka za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości i „jazdę” po chodniku odpowie przed sądem. Grozi jej wysoka grzywna i zakaz kierowania rowerami, a nawet kara aresztu.

« PREV
NEXT »

Brak komentarzy

Popularne