FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Kłótnia o kobietę. Brutalnie bił metalową rurką

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał 35-letni mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej. Według ustaleń śledczych mężczyzna pobił metalową rurką 41-letniego znajomego. Pokrzywdzony przebywa w szpitalu, a jego stan lekarze określają jako krytyczny. Podejrzany najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Docelowo grozi mu nawet dożywotni pobyt za więziennym murem.


foto: @policjaW sobotni wieczór dyżurny skarżyskiej jednostki policji powiadomiony został o odnalezieniu nieprzytomnego mężczyzny. 41-latka leżącego w mieszkaniu zastała jego siostra. Miał na ciele obrażenia świadczące o tym, że mógł zostać pobity. W stanie zagrażającym życiu skarżyszczanin trafił szpitala. Śledczy ustalili, że tego dnia pokrzywdzony spożywał alkohol z 35-latnim znajomym i 41-letnią kobietą. Osoby te zostały zatrzymane w związku ze sprawą.


 Oboje byli nietrzeźwi. Mężczyzna miał w organizmie 3 promile alkoholu, zaś jego znajoma o pół promila więcej. Po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani. Z policyjnych ustaleń wynika, że podczas imprezy alkoholowej pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni. Powodem miało być niewłaściwe zachowanie pokrzywdzonego wobec 41-latki. Wówczas sprawca zadał koledze ciosy metalową rurką, po czym wraz ze znajomą opuścili mieszkanie pobitego.


Wczoraj 35-latek z bardzo bogatą kartoteką kryminalną usłyszał w prokuraturze zarzut usiłowania zabójstwa. Dziś został doprowadzony do Sądu Rejonowego w Skarżysku – Kamiennej, gdzie orzeczono wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Finalnie grozić mu może nawet dożywocie.

Opr. JG

źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

« PREV
NEXT »

Brak komentarzy

Popularne

loading...