Sąsiad z zazdrości podpalił dom wyremontowany przez ekipę Katarzyny DowborWysokomazowieccy policjanci zatrzymali 54-letniego mieszkańca powiatu. Jest on podejrzany o podpalenie drewnianego domu w miejscowości Antonin. Pokrzywdzona oszacowała straty na blisko 350 tysięcy złotych. Dziś, wobec podejrzanego sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.


zdjęcia: policjaPolicjanci z Wysokiego Mazowieckiego, 18 lipca br. około godz. 1.50, otrzymali zgłoszenie o pożarze jednego z domów w miejscowości Antonin. Spaleniu uległy dwie ściany zewnętrzne drewnianego domu, dach oraz wyposażenie. Pokrzywdzona oszacowała starty na blisko 350 000 złotych. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania osoby, które mogłaby mieć związek z przestępstwem. Kryminalni skrupulatnie gromadzili i weryfikowali każdą informację mogącą przyczynić się do ustalenia podpalacza.

Dzięki intensywnej pracy operacyjnej ustalono dane podejrzanego. Okazał się nim 54-letni mieszkaniec powiatu. Już po kilku dniach, mężczyzna został zatrzymany w mieszkaniu, w którym przebywał. W momencie zatrzymania był pod wpływem alkoholu.

Warto dodać, że 54-latek jest znany mundurowym. Już wcześniej miał konflikty z prawem. Między innymi w czerwcu dokonał zniszczenia samochodu poprzez wybicie w nim szyby. Groził też podpaleniem zabudowań innemu mieszkańcowi Ciechanowca. Usiłował też dokonać kradzieży z włamaniem do metalowej kasetki z pieniędzmi, w jednym z lokali w Ciechanowcu.

Dziś (24 07.2020 r.) wobec mężczyzny sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

(KWP w Białymstoku / kp)Policjanci w nocy zmuszeni byli wejść do mieszkania przez okno słysząc płacz dziecka. Pomimo wielokrotnego pukania nikt...
Opublikowany przez Głos Wojewódzki Czwartek, 23 lipca 2020

Komentarze

 1. Powinnismy sie upewnic,ze na kazdym rogu I na kazdym skrzyzowaniu jest alkohole24, albo swiatalkoholi,kazdy powinien miec latwy dostep, wtedy na pewno wiecej dzieci bedzie spac na podlodze

  OdpowiedzUsuń
 2. No i jeszcze 800+ na małpki, bo podrożeją.

  OdpowiedzUsuń
 3. No i jeszcze 800+ na małpki, bo podrożeją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.Takie patologiami powinien sie mops zainteresować.

   Usuń
 4. Ten areszt nie ma chronić nas przed nim. Ten areszt ma chronić jego przed nami.

  OdpowiedzUsuń