FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Porachunki gangsterskie w Sycowie, półnadzy biegali z maczetami (NAGRANIE W ARTYKULE)Policjanci z Wydziału Kryminalnego Dolnośląskiej Komendy dotarli do jednego z podejrzewanych w tej sprawie osób. Zatrzymanym okazał się 31 - letni mieszkaniec woj. wielkopolskiego Mężczyzna okazał się osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 2 miesięcy.


foto: policja


Zatrzymanym okazał się 31 - letni mieszkaniec woj. wielkopolskiego. Mężczyzna w obliczu zatrzymania próbował jeszcze podjąć próbę ucieczki, usiłując oddalić się przez okno budynku, jednak okazał się to bezskuteczny zabieg.

Jednym z efektów prowadzonych w tej sprawie działań jest również ujawnienie i zabezpieczenie w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny środków odurzających w postaci marihuany.

Zatrzymany okazał się osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 2 miesięcy. 31 - latek ma na swoim koncie m.in. wymuszenie rozbójnicze, posiadanie środków odurzających, uprawę marihuany, a także kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Zajmujący się tą sprawą policjanci zgromadzili do chwili obecnej szereg informacji, które są stale weryfikowane.

 Kamil Rynkiewicz


« PREV
NEXT »

Brak komentarzy

Popularne