FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

17-letni wnuczek nie miał skrupułów i okradł swojego dziadka


Policjanci z powiatu wałbrzyskiego zatrzymali 17-latka, który ukradł swojemu 70-letniemu dziadkowi pieniądze. W sumie wartość utraconej gotówki wyniosła 2,6 tys. zł. Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze odzyskali znaczną część pieniędzy. O dalszym losie młodego mężczyzny zdecyduje teraz sąd. Za tego typu przestępstwo może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


foto ilustracyjne: lp


Dyżurny Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach został powiadomiony przez 70-letniego mieszkańca tej miejscowości, że jego 17-letni wnuczek zabrał z mieszkania należące do pokrzywdzonego pieniądze. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze, którzy w toku wykonanych czynności już po kilkudziesięciu minutach zatrzymali nastolatka. Wnuczek ostatecznie trafił do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze ustalili, że 17-latek zabrał swojemu dziadkowi 2,6 tys. zł. Dalsze działania policjantów doprowadziły do odzyskania znacznej części skradzionego mienia.

17-latek usłyszał już zarzut kradzieży i odpowie teraz przed sądem. Młodemu mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

« PREV
NEXT »

Brak komentarzy

Popularne