FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Pobiła swoją wnuczkę w windzie. Przerażające nagranie trafiło do sieci i zbulwersowało internautówWracamy do sprawy pobicia dziewczynki w windzie. Przerażające nagranie z kamery monitoringu trafiło do sieci i zbulwersowało internautów. Znamy szczegóły tego zdarzenia.


screen wideo

14 czerwca 53-letnia mieszkanka Krasnojarska (Rosja) postanowiła odwiedzić przyjaciółkę. Na spotkanie zabrała swoją 3-letnią wnuczkę. Około godziny 23.00 babcia zdecydowała o powrocie do domu. Jak zeznała później śledczym, wnuczka bardzo ją zdenerwowała.


 Postanowiła wymierzyć jej karę. W windzie kilka razy uderzyła dziewczynkę. Ciosy były tak silne, że 3-latka upadła na podłogę. Całe zdarzenie nagrała kamera monitoringu, a nagranie trafiło do sieci. 

Kobieta obejrzała filmik na portalu społecznościowym i natychmiast zadzwoniła do córki, mamy dziewczynki. Powiedziała jej o tym, że pobiła  wnuczkę i bardzo żałuje tego co zrobiła. 

Dziewczynkę poddano badaniom lekarskim. Na twarzy dziecka ujawniono dużego krwiaka. 


W rodzinie 3-latki jest jeszcze jedno dziecko. Rodziną zajęli się pracownicy ds. nieletnich. Prawdopodobnie zostanie ona objęta nadzorem opieki społecznej. 


53-letnia babcia dziewczynki została zatrzymana. W sprawie pobicia 3-latki zostało wszczęte postępowanie karne. Kobieta wkrótce usłyszy wyrok za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu swojej wnuczki. 

Renata Zalewska-Ociepa
źródło: ngs24.ru/7info.ru

« PREV
NEXT »

Brak komentarzy

Popularne

loading...