FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Zambrów: Pogrzeb noworodka znalezionego w sortowni odpadów


18 maja w Zambrowie odbył się pogrzeb noworodka znalezionego w sortowni odpadów w Czerwonym Borze. W uroczystości udział wzięło około 30 osób.


foto: screen-wideo-zambrow.org

8 maja w sortowni odpadów w Czerwonym Borze znaleziono zwłoki noworodka. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Funkcjonariusze szukają matki chłopczyka. 

Pogrzeb został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zambrowie. W uroczystości uczestniczyło około 30 osób. 


Ciało noworodka znaleziono 8 maja na terenie Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów w Czerwonym Borze. W Zakładzie Medycyny Sądowej w Białymstoku ustalono, że przyczyną śmierci maleństwa był uraz wielomiejscowy. Okoliczności zabójstwa chłopczyka wyjaśniają policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. 

Renata Zalewska-Ociepa
źródło: zambrow.org
« PREV
NEXT »

2 komentarze

  1. To w Polsce takie przypadki jeszcze się zdarzają!? Chryste... Nie zabiaj się człowieka ani nie wyrzuca go na śmieci!!! - w ogóle nigdzie! A jeśli ktoś jest z rodz. "co ludzie powiedzą", to wasze matki też miały dzieci... i żyją i tak nie dramatyzowały - nie trzeba się przejmować innymi (a zwłaszcza "po" , trzeba było się zastanowić "przed" jeśli się nie chciało mieć dzieci...) - lub trzeba było się nie spotykać he. A teraz to, jest zabójstwo w najgorszej postaci... wyrzucić człowieka na śmieci... !?

    OdpowiedzUsuń

Popularne