FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Tragedia w Babicach. Znaleziono martwą pięciolatkę


W jednym z domów w małopolskiej gm. Babice znaleziono martwą pięcioletnią dziewczynkę - poinformował rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń. Przyczyny tragedii są nieznane, na miejscu jest prokurator.


foto: policja


„Koło południa dostaliśmy zgłoszenie o tragedii w domu w gminie Babice, gdzie znaleziono martwą pięcioletnią dziewczynkę. Znalazła ją babcia, ale była tam też matka dziecka, która została ranna i którą zabrano do szpitala” – poinformował rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń.

Wyjaśnił, że obrażenia 41-latki nie zagrażały jej życiu. Kobiecie udzielono pomocy medycznej, a następnie trafiła na obserwację psychiatryczną.

Na razie nie można jej przesłuchać.

Rzecznik podkreślił, że sprawdzane są różne wersje zdarzeń. - Jedna z badanych wersji jest taka, że to matka dokonała zabójstwa córki - wyjaśnił. Dodał, że obecnie przesłuchiwani są domownicy, a okoliczności zdarzenia są ustalane. Oględziny na miejscu prowadzi prokurator, pracuje tam również grupa dochodzeniowo-śledcza. Okoliczności tragedii wyjaśniać będzie Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie.


źródło: TvpInfo/ PolsatNews/ PolskieRadio
« PREV
NEXT »

Brak komentarzy

Popularne