FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Opiekowała się 2-letnim dzieckiem pod wpływem narkotyków. Po przyjeździe policji wyskoczyła przez balkonWczoraj policjanci zatrzymali 27-letnią kobietę, która będąc pod wpływem narkotyków, opiekowała się swoją 2-letnią córeczką. W obawie przed poniesieniem konsekwencji kobieta próbowała uciec i wyskoczyła przez balkon znajdujący się na I piętrze budynku, pozostawiając swoje dziecko bez opieki.

foto ilustracyjne: lp


Wczoraj po godzinie 8:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mieszkanka powiatu wejherowskiego w mieszkaniu opiekuje się swoim małym dzieckiem będąc pod wpływem narkotyków.

Funkcjonariusze natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Kiedy mundurowi zapukali do drzwi mieszkania kobiety, ta nie chciała otworzyć i jak się okazało, próbowała uciec, wyskakując przez balkon. 27-latka po krótkim pościgu została zatrzymana przez policjantów.

Okazało się, że kobieta w zamkniętym na klucz mieszkaniu pozostawiła swoje dziecko bez opieki. Na miejsce wezwano strażaków, którzy weszli na balkon i otworzyli drzwi mieszkania. Wezwano także karetkę pogotowia w celu sprawdzenia stanu zdrowia dziecka. Po wykonaniu badań i ustaleniach z sędzią rodzinnym, dziecko zostało przekazane pod opiekę rodziny.

Zatrzymana 27-latka została przewieziona do wejherowskiej komendy i przebadana narko-testem. który wykazał, że jest prawdopodobnie pod wpływem kokainy, dlatego też pobrano od niej krew do analizy. Po uzyskaniu wyniku badania krwi, który określi zawartość narkotyku w organizmie niewykluczone, że 27-latka usłyszy zarzut dotyczący narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swojego dziecka.

« PREV
NEXT »

Brak komentarzy

Popularne