FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień


6 czerwca 2020 roku o godzinie 12.00 w Warszawie odbędzie się IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień. 

foto: screen-wideo

IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień ma się odbyć 6 czerwca 2020 roku o godzinie 12.00 w Warszawie, w całej Polsce oraz w innych państwach. Dołączenie do wydarzenia potwierdziła Bułgaria, Ukraina, Kanada i Irlandia. Czekamy na kolejne państwa! Niech ten protest stanie się wyrazem społecznego sprzeciwu w każdym zakątku Ziemi! 


Do udziału w wydarzeniu zapraszamy każdego bez względu na wiek, światopogląd i poglądy polityczne, jak co roku apelując do całego świata o udział, żeby protest miał charakter globalnego sprzeciwu wobec przymusu szczepień.

Generowany medialnie „kryzys koronawirusowy“ i szczepionki mają być wykorzystane do masowej i stałej ekspansji globalnej kontroli i wdrażania totalitarnych rozwiązań.
Protestując planujemy przejść ulicami Warszawy z placu Zamkowego do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, informując też o alternatywnych formach protestu w zależności od sytuacji – bezpiecznych dla rodzin z dziećmi.

Stowarzyszenie STOP NOP i społeczność International Revolution for Choice


« PREV
NEXT »

19 komentarzy

 1. ciekawa jestem jak dołącza z poza Polski jak granice są zamknięte

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To protest międzynarodowy. W różnych krajach tego samego dnia.

   Usuń
  2. ciekawe co powiedzą o tym w TV

   Usuń
  3. Ciekawe czy powiedzą

   Usuń
  4. Nic nie powiedzą. W mediach glównego ścieku o takich rzeczach sie nie mowi.

   Usuń
  5. Co za bzdura, granicę nie są pozamykane

   Usuń
  6. Mocno tępa

   Usuń
 2. Ludzi poczęstują gazem, a w telewizji nic nie pokażą ... Witajmy w nowej komunie....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jeszcze nic, bo to juz bylo, ale jak ukrainski policjant zabije Polaka, to Soros zorganizuje ZAMIESZKI i beda takie sceny jak w USA, tylko ze Polske zaraz moze ktos przejac!

   Usuń
 3. Na szczęście ludzie sami sobie filmy nakrecą i opublikują . Dzięki Ci Boże za internet strach myśleć co by było bez niego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Który to Bogu kładzie światłowód? Dasz namiar?

   Usuń
  2. lepiej NIE IDZCIE na ten PROTEST, oni tez ostrzegaja https://www.youtube.com/watch?v=Hy-aDSfc1dY

   Usuń
 4. Proponuje załadować ich wszystkich na statek i wywieźć na jakąś obecnie niezamieszkałą wyspę, najlepiej z czynnym wulkanem i niech sobie tam żyją... albo i nie. Większym szacunkiem darzę komunistów niż antyszczepionkowców bez mózgu... Niech giną i pozwolą żyć innym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam bardzo a gdzie szanowny * anonim* wyczytał że to protest przeciw szczepieniom? Ja wyczytalam ze przeciwlo przymusowi szczepień a to nie to samo Panie *anonim*. Może do szkoły nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

   Usuń
  2. Widzę Pani Ewo że Pani tez nie potrafi czytać, tyle że między wierszami. Trzeba mieć wybitnie niski iloraz inteligencji i brak elementarnej wiedzy żeby być przeciwko czemuś ot tak, bo mamy prawo do protestowania to protestujemy. Tylko najpierw trzeba by pomyśleć czy protest ma sens, czy cel jest słuszny, a ten jest po prostu głupi.

   Usuń
  3. anonimowy,sam jesteś głupi,ile ci płacą za trolowanie? doinformuj sie i poczytaj

   Usuń
  4. Anonimowemu widać strasznie szczepienia zaszkodziły. 🤣🤣🤣🤣 Proszę pana, proszę wziąć wszystkie szczepienia rodziców dzieci z problemami po szczepieniach. Zapewniam że musiałby Pan codziennie shota sobie fundować a i tak wszystkich nie zdążył przyjąć.

   Usuń
 5. Jak będzie nas kilkaset, to nas rozgonią, jak kilka tysiecy, nie dadzą nam rady.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję że będzie nas kilka tysięcy jak każdego roku. ❤️

  OdpowiedzUsuń

Popularne