FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień


6 czerwca 2020 roku o godzinie 12.00 w Warszawie odbędzie się IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień. 

foto: screen-wideo

IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień ma się odbyć 6 czerwca 2020 roku o godzinie 12.00 w Warszawie, w całej Polsce oraz w innych państwach. Dołączenie do wydarzenia potwierdziła Bułgaria, Ukraina, Kanada i Irlandia. Czekamy na kolejne państwa! Niech ten protest stanie się wyrazem społecznego sprzeciwu w każdym zakątku Ziemi! 


Do udziału w wydarzeniu zapraszamy każdego bez względu na wiek, światopogląd i poglądy polityczne, jak co roku apelując do całego świata o udział, żeby protest miał charakter globalnego sprzeciwu wobec przymusu szczepień.

Generowany medialnie „kryzys koronawirusowy“ i szczepionki mają być wykorzystane do masowej i stałej ekspansji globalnej kontroli i wdrażania totalitarnych rozwiązań.
Protestując planujemy przejść ulicami Warszawy z placu Zamkowego do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, informując też o alternatywnych formach protestu w zależności od sytuacji – bezpiecznych dla rodzin z dziećmi.

Stowarzyszenie STOP NOP i społeczność International Revolution for Choice


« PREV
NEXT »

13 komentarzy

 1. ciekawa jestem jak dołącza z poza Polski jak granice są zamknięte

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To protest międzynarodowy. W różnych krajach tego samego dnia.

   Usuń
  2. ciekawe co powiedzą o tym w TV

   Usuń
  3. Ciekawe czy powiedzą

   Usuń
  4. Nic nie powiedzą. W mediach glównego ścieku o takich rzeczach sie nie mowi.

   Usuń
  5. Co za bzdura, granicę nie są pozamykane

   Usuń
 2. Ludzi poczęstują gazem, a w telewizji nic nie pokażą ... Witajmy w nowej komunie....

  OdpowiedzUsuń
 3. Na szczęście ludzie sami sobie filmy nakrecą i opublikują . Dzięki Ci Boże za internet strach myśleć co by było bez niego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Proponuje załadować ich wszystkich na statek i wywieźć na jakąś obecnie niezamieszkałą wyspę, najlepiej z czynnym wulkanem i niech sobie tam żyją... albo i nie. Większym szacunkiem darzę komunistów niż antyszczepionkowców bez mózgu... Niech giną i pozwolą żyć innym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam bardzo a gdzie szanowny * anonim* wyczytał że to protest przeciw szczepieniom? Ja wyczytalam ze przeciwlo przymusowi szczepień a to nie to samo Panie *anonim*. Może do szkoły nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

   Usuń
  2. Widzę Pani Ewo że Pani tez nie potrafi czytać, tyle że między wierszami. Trzeba mieć wybitnie niski iloraz inteligencji i brak elementarnej wiedzy żeby być przeciwko czemuś ot tak, bo mamy prawo do protestowania to protestujemy. Tylko najpierw trzeba by pomyśleć czy protest ma sens, czy cel jest słuszny, a ten jest po prostu głupi.

   Usuń
  3. anonimowy,sam jesteś głupi,ile ci płacą za trolowanie? doinformuj sie i poczytaj

   Usuń
 5. Jak będzie nas kilkaset, to nas rozgonią, jak kilka tysiecy, nie dadzą nam rady.

  OdpowiedzUsuń

Popularne