Nie żyje Ewa Żarska, dziennikarka PolsatNews

Nie żyje Ewa Żarska. Wieloletnia dziennikarka telewizji Polsat i Polsat News zmarła nagle w wieku 45 lat.


foto: 
@zarskaewa

O śmierci Ewy Żarskiej poinformował Polską Agencję Prasową rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

– Niestety Ewa Żarska nie żyje. W chwili śmieci była w swoim mieszkaniu. Tam znaleziono ciało – potwierdza Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi. Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci dziennikarki, która miała 45 lat.

Ukończyła studium dziennikarskie oraz filologię polską w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi. Jako dziennikarka zaczynała w bełchatowskim magazynie „Fakty”, potem pracowała w Radiu Łódź, robiła materiały dla Telewizji Piotrków i Piotrkowskiej Medialnej Agencji Informacyjnej. W 2001 roku została korespondentką z województwa łódzkiego Telewizji Polsat, potem krótko pracowała w TVN 24 w Łodzi.

Od 2013 roku została korespondentką Polsat News w Londynie. Po dwóch latach wróciła do Polski, gdzie pracowała najpierw w Warszawie, a potem w Łodzi.Za reportaż śledczy „Mała prosiła, żeby jej nie zabijać” otrzymała w konkursie MediaTory 2017 nagrodę ReformaTor. Ten reportaż zdobył też nominację do nagrody Grand Press 2017 w kategorii Dziennikarstwo śledcze. Napisała książkę "Łowca. Sprawa Trynkiewicza" – podaje press.pl.


źródło: PolsatNews/ PRESS/ dorzeczy/ Rmf24

Komentarze