Rajd pijanego kierowcy zakończył się dachowaniem na krajówce - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


czwartek, 26 marca 2020

Rajd pijanego kierowcy zakończył się dachowaniem na krajówce

O ogromnym szczęściu mogą mówić uczestnicy ruchu drogowego, którzy dziś (25.03.2020) rano jechali trasą Kęty – Andrychów (DK 52). Tą właśnie trasą poruszał się również pijany kierowca, który w miejscowości Bulowice stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Drogowy przestępca miał w organizmie 2,5 promila alkoholu i już wkrótce poniesie surowe konsekwencje swojego pijackiego rajdu.


foto: policja


Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 6.00 w Bulowicach na ulicy Krakowskiej. Na miejsce zdarzenia ruszyły zaalarmowane przez kierowców i mieszkańców Bulowic, służby ratunkowe. W trakcie czynności na miejscu policjanci ustalili, że 46 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego stracił panowanie nad fiatem punto po czym dachował. 


W wyniku zdarzenia kierowca doznał jedynie potłuczeń. Podczas badania stanu trzeźwości szybko okazało się, co było przyczyną utraty panowania nad pojazdem - 2,5 promila alkoholu. W związku z powyższym drogowy przestępca trafił do kęckiego komisariatu Policji. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne