Prognoza pogody na czwartek - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


czwartek, 26 marca 2020

Prognoza pogody na czwartek

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami, głównie na południu i w centrum duże. Temperatura maksymalna od 8°C. W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko na północnym wschodzie miejscami duże. Temperatura minimalna od -3°C


foto ilustracyjne: pixabay


W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami, głównie na południu i w centrum duże. Temperatura maksymalna od 8°C na północy i miejscami w centrum do 10°C na zachodzie i 11°C na południu, jedynie na obszarach podgórskich od 5°C do 7°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, na Podkarpaciu w porywach do 60 km/h, wschodni i południowo-wschodni. W Sudetach porywy wiatru do 70 km/h, w Tatrach do 80 km/h, wysoko w górach wiatr powodował będzie zamiecie śnieżne.


W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko na północnym wschodzie miejscami duże. Temperatura minimalna od -3°C na północnym wschodzie, około -1°C w centrum do 0°C, 1°C na zachodzie i 2°C nad morzem. Na zachodzie miejscami przygruntowe przymrozki do -2°C. Chłodniej tylko w kotlinach górskich, od -7°C do -5°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, wschodni.

opracowano: 06:45 26.03.2020
synoptyk IMGW-PIB: Michał Ogrodnik
Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne