Pobili nastolatka i okradli go nawet ze spodni - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


środa, 25 marca 2020

Pobili nastolatka i okradli go nawet ze spodni

Dzisiaj z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie do sądu doprowadzeni zostaną trzej mężczyźni w wieku 19, 20 i 21 lat. Sprawcy napadli 16-latka, którego pobili i okradli ze wszystkich wartościowych przedmiotów, w tym także spodni. Sprawcy usłyszeli już zarzuty rozboju. Grozi im kara do 12 lat więzienia.


foto: policja


Do zdarzenia doszło w ostatni weekend. W nocy z piątku na sobotę policjanci otrzymali zgłoszenie o rozboju w dzielnicy Sławinek. Pokrzywdzonym okazał się być 16-letni mieszkaniec Lublina, który został napadnięty i pobity przez 3 mężczyzn. 


Sprawcy okradli go ze wszystkich wartościowych przedmiotów. Ich łupem padł telefon komórkowy, saszetka z zawartością portfela oraz markowe spodnie, w które był ubrany. Straty oszacowano na kilkaset złotych.


Pracujący nad sprawą kryminalni z V komisariatu bardzo szybko wytypowali i ustalili sprawców. Okazało się, że to mężczyźni w wieku 19, 20 i 21 lat. Wszyscy zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. Usłyszeli już zarzuty rozboju. Dzisiaj zostaną doprowadzeni do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie.

Grozi im do 12 lat więzienia.

KG

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne