Mamy 31 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Liczba wykrytych w Polsce przypadków zakażenia to 957 - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


środa, 25 marca 2020

Mamy 31 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Liczba wykrytych w Polsce przypadków zakażenia to 957

Mamy 31 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, poinformowało Ministerstwo Zdrowia. Aktualnie łączna liczba wykrytych w Polsce przypadków zakażenia koronawirusem to 957 w ty 13 osób zmarło.

foto ilustracyjne: lp

Mamy 31 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 11 osób z woj. dolnośląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 2 osób z woj. lubuskiego, 2 osób z woj. śląskiego oraz po 1 osobie z woj. małopolskiego, opolskiego i warmińsko-mazurskiego.


Z przykrością informujemy, że w szpitalu w Bolesławcu z powodu koronawirusa zmarł 71-letni mężczyzna. Jednocześnie informujemy, że wyłączamy ze statystyk zdublowanego wcześniej pacjenta, co oznacza, że łącznie w woj. zachodniopomorskim jest 29 osób zakażonych koronawirusem.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 957/13 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).źródło: Ministerstwo Zdrowia

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne