Tragedia w Bydgoszczy. Nie żyją dwumiesięczne bliźnięta, matka w ciężkim stanie trafiła do szpitala - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


poniedziałek, 10 lutego 2020

Tragedia w Bydgoszczy. Nie żyją dwumiesięczne bliźnięta, matka w ciężkim stanie trafiła do szpitala

Nie żyją dwumiesięczne bliźniaki, a ich matka w stanie bezpośrednio zagrażającym życiu została odwieziona do szpitala. Z nieoficjalnych informacji wynika, że matka bliźniaków była pod opieką lekarza psychiatry. 

foto: Pixabay

Zwłoki dwumiesięcznych bliźniąt znaleziono w poniedziałek po południu w jednym z mieszkań na osiedlu Okole w Bydgoszczy. Policja przyjechała do mieszkania, gdy pogotowie prowadziło już reanimację niemowląt. Mimo godzinnych starań, dzieci nie udało się uratować. Ich matka w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Matka dzieci została przewieziona do szpitala. Według służb jest w stanie bezpośrednio zagrażającym życiu. Nie wiadomo jeszcze, jakie są powody tragedii. Kobieta nie miała żadnych zewnętrznych obrażeń, podobnie jak jej dzieci.

Rzeczniczka kujawsko-pomorskiej policji Monika Chlebicz zaznaczyła, że wykluczono, by do śmierci chłopców i stanu matki doprowadziło zatrucie tlenkiem węgla. Dzieci nie miały widocznych obrażeń. Nie możemy na tym etapie wykluczyć, że do śmierci dzieci przyczyniła się jakaś osoba - dodała Chlebicz.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że matka bliźniaków była pod opieką lekarza psychiatry. Przyczynę zgonu dzieci wyjaśnią śledztwo i przeprowadzone w jego ramach sekcje zwłok.

Na miejscu pracują służby, przesłuchiwani są świadkowie, również ojciec dzieci. W chwili zdarzenia był w pracy.
Więcej szczegółów ma być znanych po przeprowadzeniu sekcji zwłok dzieci i badaniach ich matki.

źródło: Tvp3/ PolsatNews/ Rmf24
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne