Groźny pożar w Wieruszowie. Rozległych poparzeń ciała doznały trzy osoby w tym 11 – letnie dziecko - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


czwartek, 13 lutego 2020

Groźny pożar w Wieruszowie. Rozległych poparzeń ciała doznały trzy osoby w tym 11 – letnie dziecko

Wieruszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło w jednym z bloków mieszkalnych w Wieruszowie. W wyniku tego zdarzenia poparzeniu uległy trzy osoby. 


zdjęcie ilustracyjne: Michał K.

Do zdarzenia doszło 11 lutego 2020 roku około godziny 17:30 na osiedlu Fabryczna w Wieruszowie. Na drugim piętrze bloku mieszkalnego, z nieustalonej do chwili obecnej przyczyny ogień zajął infrastrukturę korytarza. W wyniku pożaru rozległych poparzeń ciała doznały trzy osoby, kobieta i mężczyzna w wieku 31 lat oraz 11 – letnie dziecko. 


Osoby te zostały przetransportowane do szpitala. Całe drugie piętro tego bloku, decyzję funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie zostało wyłączone z użytkowania i zabezpieczone przez wieruszowskich policjantów. 


Funkcjonariusze w ramach prowadzonego śledztwa, przy współpracy z specjalistą z dziedziny pożarnictwa ustalają przyczynę i okoliczności tego zdarzenia. Apelujemy do mieszkańców o zachowywanie ostrożności przy obchodzeniu się z ogniem, oraz o dbałość w przedmiocie drożności przewodów i kominów wentylacyjnych !Damian Pawlak

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne