Chory na raka 16-latek nagrał piosenkę "Ona by tak chciała" - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


wtorek, 11 lutego 2020

Chory na raka 16-latek nagrał piosenkę "Ona by tak chciała"

Przed Wami wyjątkowy cover - scenariusz do niego napisało życie, a dokładniej choroba, która dotknęła Mateusza Rejowskiego. Chłoniak Hodgkina opanował organizm Mateusza nagle przewracając świat do góry nogami. Mateusz się nie poddał i co najbardziej wyjątkowe postanowił nagrać utwór, który będzie trzymał na duchu i dodawał wiary dzieciakom zmagającym się z nowotworami.

Ratownicy medyczni z Rzeszowa i Mateusz Rejowski chory na chłoniaka Hodgkina przygotowali swoją wersję utworu „Ona by tak chciała”. „Siedzę na onkologii, po 10 chemiach. Ta piosenka jest dla tych, którzy w takich chwilach tracą wiarę” – takimi słowami zaczyna się piosenka. Wideo szybko podbiło internet.


Mateusz: chciałem, żeby ta piosenka była hymnem wszystkich chorych
- Celem tej piosenki było to, żeby ludzie zrozumieli że problemy, które ich otaczają, to nie są bardzo wielkie problemy - powiedział Mateusz Rejowski reporterce Polsat News. - Chciałem, żeby ta piosenka podtrzymywała na duchu ludzi, którzy walczą z chorobami. Żeby to był ich hymn - dodał chłopak.Niecodzienny cover powstał z udziałem osób z grupy PASSIO. Wraz z nastoletnim pacjentem oddziału onkologicznego stworzyli utwór "Ona by tak chciała, bym był zdrowy". Adresatką refrenu jest szpitalna pielęgniarka, która "by tak chciała, wkłuć ten wenflon, dać kroplówkę z lekiem zwanym Mesą, ona by tak chciała, bym był zdrowy, żebym poszedł, nie zawracał głowy".


pomóc Mateuszowi można >>>TU<<<

źródło: PASSIO/ PolsatNews/ hellozdrowie
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne