FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Ukradł puszkę z datkami na budowę hospicjum. Pomóż w ustaleniu sprawców

Bieruńscy kryminalni prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do której doszło wczoraj w trakcie zorganizowanego na terenie miasta Biegu 5 Kopców. Łupem złodzieja padł pojemnik z zawartością pieniędzy ze zbiórki charytatywnej. Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami zdarzenia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bieruniu.


foto: 
@miastobierun


Do przestępstwa doszło wczoraj tuż przed godziną 17.00 w Bieruniu, w rejonie ulicy Wawelskiej, gdzie odbywał się II Bieg 5 Kopców. Skradzione pieniądze pochodziły ze zbiórki charytatywnej i znajdowały się w przezroczystej puszce. Złodziej wykorzystał chwilę nieuwagi osoby, która miała nad nią nadzór. Oddalił się z miejsca kradzieży ciemnym fordem mondeo o początkowym numerze rejestracyjnym KCH….. Jak ustalono odjechał w kierunku Chełmu Śląskiego, Imielina.


Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają informacje, a także wykonane podczas imprezy zdjęcia bądź nagrania video, na których w tle widać inne osoby lub pojazdy, w szczególności m-ki Ford Mondeo, mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy lub pełnego nr rejestracyjnego pojazdu, którym się poruszał, proszone są o pilny kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z Komendą Powiatową Policji w Bieruniu, ul. Turystyczna 1a lub przesyłanie posiadanych materiałów fotograficznych/video pocztą elektroniczną – Sekretariat Wydziału Kryminalnego tel. (32) 3233-280, kryminalny@bierun.ka.polocja.gov.pl lub Oficer Dyżurny – Stanowisko Kierowania tel. (32) 3233-255 dyzurny@bierun.ka.policja.gov.pl.
« PREV
NEXT »

Popularne