FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Tragiczna droga z kościoła. Pijany kierowca potrącił śmiertelnie kobietę, druga w szpitalu

Wyjaśniane są okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj w miejscowości Świętoniowa. 30-latek kierujący oplem, potrącił dwie kobiety idące poboczem drogi. Obie trafiły do szpitala, niestety życia jednej z nich nie udało się uratować. Kierujący oplem był nietrzeźwy, miał 2,5 promila alkoholu.


foto: policjaWczoraj, policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło przed godz. 19, w miejscowości Świętoniowa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym marki Opel, 30-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, na prostym odcinku drogi potrącił dwie kobiety idące poboczem, następnie wjechał do przydrożnego rowu. Pomimo reanimacji, życia 72-letniej kobiety nie udało się uratować, zmarła w szpitalu. Druga z kobiet, 57-letnia, z obrażeniami trafiła do szpitala.


Oplem podróżowały dwie osoby, 30-letni kierowca i 43-letni pasażer. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości obu mężczyzn. Urządzenie wykazało, że kierujacy vectrą był pijany, miał 2,5 promila alkoholu. Pasażer także był nietrzeźwy, miał blisko 2,5 promila. Obaj mężczyzni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.


Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.


f1
« PREV
NEXT »

Popularne