FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Ostrowski policjant brutalnie pobity w centrum miasta

Został pobity, bo jest policjantem. W miniony weekend grupa mężczyzn napadła na funkcjonariusza policji, który czas wolny od służby spędzał w jednym z lokali gastronomicznych w Kaliszu. Mundurowy trafił do szpitala, a część oprawców została już zatrzymana.

foto: infostrow.pl

Do zdarzenia doszło około godz. 4.00 nad ranem w niedzielę, 1 grudnia w okolicach jednego z kaliskich lokali gastronomicznych na Głównym Rynku. – Do tej sprawy zatrzymani zostali trzej mężczyźni w wieku 25, 27 i 30 lat. Wszyscy to kaliszanie. Dziś będą przesłuchiwani – mówi asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.
Poszukiwany jest jeszcze jeden mężczyzna, który miał brać udział w pobiciu. – Gromadzone są materiały i czekamy na opinię dotyczącą obrażeń pobitego, wtedy będzie można mówić o zarzutach, jakie usłyszą zatrzymani – mówi Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.Pobity policjant jest funkcjonariuszem ostrowskiej komendy. Nieoficjalnie wiadomo, że mężczyzna, będąc po służbie, w towarzystwie brata przebywał w jednym z kaliskich pubów. Został rozpoznany przez gości lokalu, którzy następnie mieli pobić 32-latka za to, że pracuje w policji. 


Policjant trafił do szpitala z poważnym urazem twarzo-czaszki i wstrząśnieniem mózgu.

źródło: www.faktykaliskie.pl

« PREV
NEXT »

Popularne