FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Na taśmie okalającej zwłoki znajdowały się przyczepione kartki z komunikatami m.in., „Nie przechodź za taśmę! Obszar skażony! Wezwij policję!

W kompleksie leśnym znaleziono zwłoki mężczyzny. Leżały na folii otoczonej taśmą. Przyczepiono do niej kartki z tajemniczymi napisami.


foto: policja

W dniu 5 grudnia 2019 roku, KPP w Miechowie została powiadomiona przez ustalonego kierowcę, że w Małoszowie, w kompleksie leśnym zaparkowany jest pojazd, przy którym znajdują się zwłoki mężczyzny.


Przybyli na miejsce funkcjonariusze policji ujawnili zaparkowany samochód a obok niego na folii znajdowały się zwłoki mężczyzny. Folia ta otoczona była taśmą, tworząc rodzaj ogrodzenia tego miejsca.

Na taśmie okalającej folię i zwłoki znajdowały się przyczepione kartki z różnymi komunikatami m.in., „Nie przechodź za taśmę! Obszar skażony! Wezwij policję!
Funkcjonariusze wezwali specjalistyczne służby, a to służby pirotechniczne, pożarnicze – w tym ratownictwa chemicznego. W wyniku działań służb nie stwierdzono skażenia terenu a tym samym niebezpieczeństwa dla ludzi i otoczenia. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia i zwłok. Dokonano oględzin pojazdu.


Ujawniono dokumentu zawierające dane mężczyzny oraz dokonano wstępnych ustaleń dotyczących zmarłego.
Po zakończonych oględzinach zwłoki przetransportowano do ZMS CMUJ w Krakowie celem przeprowadzenia sekcji zwłok dla ustalenia przyczyn zgonu. Wstępnie nie stwierdzono udziału osób trzecich.« PREV
NEXT »

Popularne