FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

UWAGA: Zaginęła 13-letnia Milena Krysiak. Od tygodnia nie nawiązała z rodziną kontaktu

Policjanci z Ochoty poszukują Mileny KRYSIAK lat 13, która w dniu 10 listopada 2019 roku około godziny 19:00 wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną, a miejsce jej pobytu nie jest znane. Prosimy o kontakt każda osobę, która widziała zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu.


zdjęcie: policjaZespól Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu, zaginionej Mileny KRYSIAK.


Rysopis:

- wiek z wyglądu 13 – 15 lat,

- wzrost około 160 cm,

- waga około 50,

- sylwetka szczupła,

- włosy ciemne długie o ramion proste,

- oczy brązowe,

- blizny po samookaleczeniach na ramionach i przedramieniach obydwu rąk.

W dniu zaginięcia nieletnia ubrana była w bluzę z kapturem koloru czarnego, spodnie typu jeans koloru czarnego oraz buty sportowe.


Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Mileny KRYSIAK proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa III przy ul. Opaczewskiej 8, tel. 22 603 93 50, 22 603 93 51, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl

sierż. szt. Karol Cebula

« PREV
NEXT »

Popularne