FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Jarocin: Czy dziecko zostało porwane?

Informacja o porwaniu dziecka pojawiła się w mediach. Czy ojciec porwał syna? Co tak naprawdę się wydarzyło?


foto: Facebook


Babcia 2-letniego chłopca zrelacjonowała sytuację dziennikarzom m.jarocińska.pl mówiąc, że ojciec Wiktora podszedł do nich przy ulicy Świętego Ducha. Zaczął odpinać dziecko, pomimo że został zaproszony przez córkę do domu. Po tym jak wyciągnął wnuka, uciekał w kierunku stacji paliw. Tam według babci czekał na niego brat, któremu zostało przekazane dziecko. Gdy brat odjechał z Wiktorkiem, ojciec chłopca wrócił na parking po samochód. Mama dziecka zgłosiła zajście policji.


Na Facebooku siostry matki porwanego Wiktora pojawiły się informacje, że policja nie potwierdza porwania, ponieważ brat ojca dziecka jest jej funkcjonariuszem.

Jak podaje m.jarocińska.pl, ojciec dziecka w rozmowie z dziennikarzami portalu zaprzecza porwaniu. Uważa, że obie strony są tak samo uprawnione do kontaktu z chłopcem i nie chce widzeń z nim jedynie przy asyście matki i rodziny byłej partnerki. Liczy również na zrozumienie ze strony rodziców w podobnym położeniu. Twierdzi także, iż siostra byłej partnerki wprowadziła w błąd nie tylko ludzi, ale także policję.


Ojciec dziecka nie jest pozbawiony praw rodzicielskich.


źródło: m.jarocińska.pl 

« PREV
NEXT »

Popularne