FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Wyrodny syn bił po twarzy i dusił łapiąc za gardło swoją matkę

Lidzbarscy policjanci interweniowali wobec 32-latka, który wszczął awanturę z matką. Mężczyzna awanturował się wyzywając kobietę. Pijany, dusił i bił rodzicielkę. Mieszkaniec miasta został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za przestępstwo znęcania się nad najbliższą rodziną mieszkańcowi miasta grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


foto ilustracyjne: lop


Zgłoszenie awantury domowej miało miejsce wczoraj  po godzinie 16.00. Z relacji pokrzywdzonej mieszkanki miasta wynikało, że jej 32-letni syn wrócił do domu i wszczął bez powodu kłótnię. Mężczyzna zaczął wyzywać matkę, bił po twarzy i dusił łapiąc za gardło. Kiedy agresywny mężczyzna nie chciał się uspokoić, pokrzywdzona wezwała telefonicznie policjantów.


Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości 32-latka potwierdziło w jego organizmie blisko 3 promile alkoholu. Pokrzywdzona kobieta przyznała, ze taka sytuacja w jej rodzinie trwa od kilku miesięcy.


Policjanci zatrzymali mieszkańca miasta w policyjnej celi. Mężczyzna po wytrzeźwieniu będzie musiał wytłumaczyć się ze swojego zachowania. W rodzinie mieszkanki miasta mundurowi wszczęli procedurę Niebieskiej Karty. Za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

(mk/rj)

« PREV
NEXT »

Popularne