FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Tragedia pod Ostrołęką. W wypadku drogowym zginął policjant oraz jego żona. Osierocili małe dzieci

W tragicznym wypadku pod Ostrołęką zginął Naczelnik Wydziału Utrzymania Systemów Informatycznych Policyjnych i Krajowych Biura Łączności i Informatyki KGP. To kierowca auta osobowego, który zderzył się z autobusem. Niestety, w szpitalu zmarła też pasażerka osobowego auta. Małżeństwo osierociło dwóch synów w wieku 2 i 9 lat.


foto: pixabayJak podaje portal terazostroleka.pl, do wypadku doszło w niedzielę 27 października po godzinie 12:30. W okolicach Żerania Małego na Mazowszu kierowca samochodu osobowego na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu. Wtedy zderzył się z autobusem.


Kierowcą, jak się okazało, był 43-letni Sebastian Długosz, naczelnik Wydziału Utrzymania Systemów Informatycznych Policyjnych i Krajowych Biura Łączności i Informatyki Komendy Głównej Policji. Policjant zginął na miejscu.

Jego żona została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Warszawie, gdzie zmarła w trakcie operacji. Dwójce jadących z nimi dziećmi w wieku 2 i 9 lat nic się nie stało. Od razu po wypadku do okolicznych szpitali przewieziono też 15 osób podróżujących autobusem. Większość z nich już opuściła lecznice.


źródło: eostroleka/ PolsatNews/ RadioZet

« PREV
NEXT »

Popularne